Fietsen voor een heerlijk aspergemenu eindigde met een nat pak, maar was een g...

Fietsen voor een heerlijk aspergemenu eindigde met een nat pak, maar was een geweldig succes!

Ook hier weer een leuke opbrengst voor onze goede kinderdoelen

De eerste aspergefietsroute georganiseerd door Kiwanis Moerdijk voelde als een dag waarop alles klopte: de sfeer, de mensen, de energie, en ja, zelfs de regen speelde uiteindelijk zijn eigen charmante rol.

Al vroeg in de ochtend zag ik het meteen: de opkomst was prachtig. Sommige deelnemers (oeps, waaronder ik) kozen verstandig voor de auto, bang voor een nat pak. Begrijpelijk. Maar de groep die wél op de fiets stapte, deed dat met een glimlach en een flinke dosis bravoure. En eerlijk is eerlijk: daar kunnen we als Kiwanis Moerdijk trots op zijn.

De route zelf was een feestje. Over dijken, door het groen, langs plekken waar regio op z’n mooist is. Pas in het allerlaatste deel van de dag kwam de voorspelde regen. Een bui die je normaal zou vervloeken, maar niet voor onze stoere fietsers, doorweekt maar stralend, werden ze in Lust ontvangen met een luid applaus. Een warm, spontaan moment dat precies laat zien waar wij als Kiwanis voor staan: samen, betrokken, met hart voor elkaar.

En dan het culinaire deel… wat hebben de deelnemende restaurants, Lust, Het Havenhuis, Brasserie Boschdal én Restaurant Ripasso zichzelf overtroffen. Overal waar we kwamen, stond een fantastisch aspergegerecht klaar. Van verfijnde klassiekers tot verrassende creaties: zoals, jawel asperge-ijs! Het was genieten, proeven, delen en waarderen. De reacties van deelnemers waren unaniem enthousiast.

Als ik terugkijk, voel ik vooral dankbaarheid. Voor iedereen die meedeed, hielp, kookte, fietste, lachte en bijdroeg. De aspergefietsroute was een succes, niet ondanks de regen, maar misschien wel een beetje dankzij ;-)

(geschreven door Angèle)

Deel deze post